Kurumsal Ayrıcalıklar

Kurumlar için Yepyeni Ayrıcalıklar

Çalışanların şirkette en üretken, en sağlıklı ve en mutlu hissedebilmeleri için ihtiyaçları olan koordine ve planlanmış bir sağlık yönetimi programı ile yönlendirildiğini, aynı zamanda yerinde ve anlık bilgilendirmelerle sağlıklı gelecek için adımlar atıldığını hayal edin...

Artık alışılagelmiş ofis ortamlarından, çalışanları için sağlıklı yaşamı amaç edinmiş, ergonomi odaklı ve huzurlu çalışma alanları yaratabilmek mümkün.

Kurumların insan kaynakları birimleri ile koordineli şekilde çalıştığımız Kurumsal Hizmetlerimiz ile çalışma ortamları artık daha "Sağlıklı, Enerjik ve Neşeli"...

Ofislerde Sağlıklı Yaşamın Lideri:
İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları birimi olarak sadece sağlık sigortası yönetimi değil, çalışanların bedensel ve ruhsal sağlığını düşünüyor ve motivasyonu en yüksek seviyede tutmak için çalışıyorsunuz.

İşte tam da bu noktada ihtiyacınız olan desteği Kurumsal Hizmetlerimiz ile sunmaya hazırız. senKurumsal Hizmetleri ile amacımız çıktığınız bu yolculukta sizinle beraber, yanyana yürüyebilmektir.

Bupa Acıbadem Sigorta Grup Sağlık Sigortası poliçesi ile bu çok özel hizmetlere hemen kavuşmak için tek yapmanız gereken, hangisine ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve bizimle iletişime geçmek.

Kurumsal Hizmetlerimizde Neler Var?